Sveicināti Karalistē Piedāvājums viesiem Noteikumi Gadalaiki Kontakti

Fonds "Zilais Krusts"

reg. nr. LV40008153223

Druves, Bekas, Ledmanes pag.,

Lielvardes nov.

A/S Swedbank,

LV78 HABA 0551 0276 57969,

Tālrunis: 20646466,

E-pasts: nona.fabere@inbox.lv

© 2013 Trušu Karaliste

Atpūtas iespējas

Atpūtas centrs „Trušu karaliste” atrodas gleznainā Ogres upes senlejā dabas parka teritorijā. Atpūtas centra kopējā platība ir 47 hektāri, īpašums pieder labdarības organizācijai “Zilais krusts”, kas palīdz krīzes situācijā nonākušiem cilvēkiem.

„Trušu karaliste” ir vieta, kur mīt visdažādāko nokrāsu un lieluma truši. Viņi pieņēmuši karalisti par savām mājām – ierīko alas, veido ģimenes. Trušu sadzīve notiek skaisti veidotās pilīs un muižās, kas labi iekļaujas apkārtējā vidē, radot asociācijas ar pasaku mežu. Apmeklētājiem tiek piešķirts kāds kārums ar ko pacienāt dzīvniekus. Bez trušiem karalistē mitinās arī  komunikabli āži, zosis un krāšņas mandarīnpīles. Karaliste ir atvērta apmeklētājiem visu gadu.

Viesiem apmeklējot karalisti tiek piedāvāta iespēja pašūpoties īpašās šūpolēs, kādas visticamāk nekur citur nebūsiet redzējuši, iespējams nobaudīt tikko ceptas gardas pankūkas kopā ar ievārījumu un siltu tēju vai kafiju. Lielas apmeklētāju grupas var pasūtīt pankūkas iepriekš uz noteiktu laiku. Pieejami arī suvenīri.

Šī ir piemērota vieta, kur nosvinēt bērna jubileju, brīvā dabā sarīkojot pikniku – ārā ir pieejami galdi un soli, no kuriem daļa ir zem nojumes, viesi var izmantot mangalu.

Karalistē arī iespējams doties skaistā pastaigā pa mežā izveidotām dabas takām gar Ogres upi. Jaunlaulātajiem ir iespēja savas attiecības stiprināt, kopā pārejot pa tiltu pāri gravai un pielikt atslēgu kā simbolu stiprai laulībai.

“Trušu karalistes” apmeklēšana:

• bērniem - 2.00 €;

• pieaugušajiem – 4.00 €.


Cienasts (lielām grupām jāpiesaka iepriekš):

• pankūka (1 gab.) – 0,60 €;

• tēja – 0.30 €;

• kafija – 0.80 €.

Citas piedāvātās atpūtas iespējas

Tiem, kas vēlas aizmirsties no ikdienas rutīnas ir iespēja skaistās vietās upes krastā pamakšķerēt. Viesi var tikt izvizināti zirga pajūgā. Asu izjūtu cienītāji var izmēģināt nobraucienu pa saposmotu trošu ceļu.

Kempinga teritorijā ir uzcelta keramikas darbnīca un krāsns keramikas priekšmetu apdedzināšanai. Viesi var izmēģināt savus spēkus keramikas priekšmetu izgatavošanā, kā arī ir pieejams 160 metrus garš trošu ceļš. Ir iespēja nopeldēties Ogres upē.

Atpūtas centrs ir ideāla vieta dažādu pasākumu rīkošanai - atpūtas pasākumi kolektīviem, vasaras nometnes bērniem, kristīgās vasaras nometnes, sporta spēles, dažādas svinības, koncerti (teritorijā atrodas estrāde ar sēdvietām Ogres upes krastā). Vienīgi, ir jāņem vērā, ka centra teritorijā ir aizliegts lietot alkoholu.

Līdz vasaras sezonai tiks pabeigta vairāk nekā 2 kilometrus garas takas izveide, kurā viesiem būs iespēja izstaigāties basām kājām pa dažādas faktūras klājumiem, kā arī pārvarēt dažādus šķēršļus.


Nakšņošanas iespējas

Viesu ērtībām tiek piedāvātas 9 četrvietīgas kempinga mājiņas, kas savā starpā ir savienotas ar laipām. Mājiņās ir nodrošināta gultasveļa un dvieļi. Nakšņojot mājiņās, viesiem pieejamas koplietošanas WC, dušas, veļas mazgājamā mašīna, kā arī labiekārtota virtuve, kurā ir trauki, ledusskapis, mikroviļņu krāsns, tējkanna. Atsevišķā mājiņā ir paredzēta rotaļu telpa bērniem (pieejamas galda spēles). Kempings atrodas skaistā vietā Ogres upes krastā, tā teritorijā ir izveidota laipa gar upi, lapene, atsevišķa ugunskura vieta, nojume ar mangalu, dīķis. Ir iekopts zālājs, vieta teltīm. Kempinga teritorijā iespējams novietot autotransportu. Līdz vasaras sezonai ir plānots izveidot rotaļu laukumu bērniem, kā arī basketbola un pludmales volejbola laukumus.


Papildus kempinga mājiņām ir iespēja nakšņot viesu mājā, kas atrodas atjaunotā vēsturiskā lauku sētā. 7 istabās var tikt izguldītas līdz 33 personas. Vietu skaits istabās variē no 3 līdz 6. Katrā istabā ir atsevišķa WC un līdz sezonas sākumam (maijā) katrā istabā būs ierīkota arī duša. Sētā pie viesu mājas var novietot autotransportu.Uz augšu

Viesi atbilstošiem pasākumiem var izmantot kapelu un ēdamzāli ar vasaras terasi.

Lielāku pasākumu organizēšanas gadījumā, papildus kempingam un viesu mājai, viesi var nakšņot lielā teltī kempinga teritorijā, kurā ir iespējams izguldīt 110 cilvēkus.

Kempingā un viesu mājā viesi tiek uzņemti no maija līdz oktobrim ieskaitot. Vēsākos mēnešos ir iespēja telpas apsildīt. Iepriekš vienojoties, iespējams pasūtīt ēdināšanu – brokastis, pusdienas un vakariņas.


Jaunums Trušu Karalistē baskāju taka “Cerība”

2.6km gara dabas taka  ar apmēram 60 Bībeles tekstiem.